DÜĞÜN

Bandırma’nın en prestijli Düğün, Toplantı, Etkinlik Salonu Oda Salon’da sizde hayatınızın en özel gecesine anlam katın. Düğününüzde oluşabilecek tüm problemleri ortadan kaldırıyoruz.

Mutfak ekibimizden, salon servis personellerimize, birbirinden özel parçaları sizler için seslendirecek orkestramızdan özel asistan hizmetimize kadar tüm ekibimiz işinde deneyimli ve alanında eğitimlidir.

 

HAZIRLIK ODASI

Oda Salon da evinizdeki gibi rahat hissedeceksiniz. Aileniz ve sizin kullanımıza açık Hazırlık Odasında kusursuz ve eksiksiz hazırlanabilirsiniz.

 

HOŞ GELDİNİZ KOKTEYLİ

Düğününüz başlamadan misafirlerinizi kokteylerle karışılamak ister misiniz? Siz son hazırlıklarınızı yaparken biz davetlilerinizi nefis kokteyllerin yanında lezzetli atıştırmalıklarla karşılayalım.

 

DÜĞÜN PASTASI

Alanında deneyimli şeflerin büyük bir titizlikle hazırladıkları pastanız düğününüzü taçlandıracak.

 

MASA SÜSLEME VE MÜZİK

Birbirinden güzel ve şık masa süsleme konsept ve modelleri, Profesyonel müzisyenler ve son teknolojilerle donatılmış ekipmanlarla kusursuz bir düğünün adresi Oda Salon…

 

ÖZEL ASİSTAN

Düğün günü size özel asistanınız hep yanınızda! Düğün sonuna kadar size eşlik edecek asistanınız dilediğiniz her yerde her zaman sizinle birlikte olacak! İstediğiniz her şey asistanınızla gerçek olacak!

 

KINA GECESİ

Düğünün vazgeçilmezi kına gecesi.. Kına gecesi organizasyonu Oda Salon’da…

 

NİKAH ORGANİZASYONLARI

Klasik Nikahlardan sıkıldınız mı ? Bandırma Oda Salon şık, gösterişli ve prestijli tek katta prestijli salonu ve profesyonel ekibi ile hizmetinizde…

 

 

Bandırma Oda Salon Resim 4
Bandırma Oda Salon Resim 4
Bandırma Oda Salon Resim 4
Bandırma Oda Salon Resim 4